Pracownia RTG Kielce

Zabiegi

Dobrze wykonane zdjęcie pantomograficzne to duże ułatwienie dla stomatologa

Panorama zębów jest kompleksowym zdjęciem RTG całej szczęki i może jest wykorzystywana głównie w ortodoncji oraz leczeniu zachowawczym zębów. Warto skorzystać z możliwości takiego badania, bowiem zdjęcie pantomograficzne powoduje przyjęcie mniejszej dawki promieniowania niż w przypadku punktowych zdjęć poszczególnych zębów.

Nasza pracownia RTG oferuje najwyższej jakości zdjęcia RTG

Całość badania trwa zaledwie kilkanaście sekund i nie wymaga wcześniejszych przygotowań. Ponieważ korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, cała procedura jest bezpieczna i przebiega bezproblemowo. Jeśli chodzi o Kielce, nasza pracownia jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach dopołudniowych i po południu oraz w soboty.

Gdzie wykonać zdjęcia pantomograficzne? Kielce, ul. Nowy Świat 21/2

Zdjęcie pantomograficzne wykonujemy za pomocą najnowocześniejszego sprzętu, który zapewnia bezpieczeństwo dzięki emisji minimalnej dawki promieniowania. Zapraszamy do współpracy gabinety stomatologiczne oraz laryngologiczne, którym zależy na najwyższej jakości zdjęciach pantomograficznych do celów diagnostycznych. Zdjęcie pantomograficzne nagrywamy na płycie CD, dzięki czemu istnieje możliwość odtworzenia wyników badania na dowolnym urządzeniu z napędem optycznym.

Tomografia komputerowa – Kielce

Oprócz obrazowania 2D przeprowadzamy również najnowocześniejsze obrazowanie 3D za pomocą tomografu. Tomografia komputerowa wykorzystywana jest w diagnostyce stomatologicznej w celu otrzymania precyzyjnego, trójwymiarowego obrazu tkanek pacjenta. Tomografia komputerowa jest badaniem najczęściej wykonywanym przed rozpoczęciem leczenia implantologicznego i zabiegów chirurgicznych.