Pracownia RTG Kielce

Oferta

Pracownia RTG na ulicy Nowy Świat 21/2, Kielce to najlepszy wybór. Wykonujemy badania RTG zębów na potrzeby dalszych zabiegów dentystycznych i ortodontycznych oraz do diagnostyki. Jeśli chodzi o Kielce, jesteśmy przodującą w zakresie zdjęć pracownią. Zaufało nam już wielu Klientów, a ich zadowolenie jest najlepszym dowodem na potwierdzenie jakości wykonywanych usług.

Oferujemy profesjonalne RTG zębów w korzystnych cenach

Wykonujemy zdjęcia RTG zębów zarówno obejmujące całość szczęki, jak i pojedyncze zdjęcie zęba. Zdjęcia RVG zęba maja wiele zalet, do których należy przede wszystkim mniejsza dawka promieniowania. Są one wykorzystywane powszechnie w zabiegach leczenia kanałowego zęba. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, dzięki czemu całe badanie przebiega szybko i bezproblemowo.

RVG zęba, Kielce – bezpieczne i natychmiastowe badanie

Radiowizjografia (RVG) to unowocześnione zdjęcie zęba, które w przeciwieństwie do tradycyjnych klisz, zapisywane jest w formie cyfrowej. Dzięki RVG zęba możemy obniżyć emisję promieniowania X przyjmowaną przez pacjenta nawet o 90%, a tym samym podnieść bezpieczeństwo badania. Cyfrowe zdjęcie zęba uzyskane dzięki radiowizjografii otrzymywane jest w ciągu kilku sekund, a uzyskany obraz wyróżnia się wysoką rozdzielczością, dzięki czemu lekarz może przybliżać dowolne obszary, co zapewnia precyzyjną diagnostykę.

Rentgen zębów w Kielcach

Pantomogram to specjalistyczny aparat RTG, który umożliwia przeprowadzenie badania powszechnie znanego jako panorama zębów. Rentgen zębów w Kielcach wykonany przy użyciu pantomogramu pozwala w ciągu kilku sekund otrzymać obraz wszystkich zębów, kości i stawów w obrębie jamy ustnej. Zapraszamy do współpracy gabinety stomatologiczne, których siedzibą są Kielce, szukające pracowni RTG wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt.